Karaina Marhoke La Calmenia [Zasvěcený] - Kronikář Společenství

11. března 2013 v 17:23 | Bartemius Giovanni |  Naše Společenství
Tzimisce


Uchvácená - Sir Christian Nior Giovanni Madden


Sabbat
Byla jsem drobná dívka. Vařila lektvary, scházela se se svou rodinou, mluvila na pozemcích s různými osobami, studovala, učila, hrála bludrník. A hlavně si užívala ty chvíle, kdy jsem měla tu moc zastrašit nějakého nováčka.

Místnost plná upírů... šeptaná slova... bolest na krku... tma… hlína... světlo...

Jsem drobná dívka. Vařím lektvary, občas se vidím s rodinou, mluvím na pozemcích, studuji, učím, hraju bludrník. A přesto jsem jiná. Mé vnímání světa je jiné. Žiju pro ty chvíle, kdy mám nad ostatními moc. Žiju pro to, abych byla lepší než oni.


Disciplíny
Otevřeno, zavřeno v závislosti na hodnostiStupeń
AuspexZavřeno0
AnimalismusZavřeno0
VicissitudeOtevřeno1
Dotazník - Tvorba charakteru:


Jak jste starý?
(Tato otázka může obsahovat podotázky: Kdy jste se narodil? Jak jste byl starý, když jste prošel rituálem přijetí? Jak dlouho už existujete jako upír? Jak starý vypadáte? Jste dospělejší než se zdáte?)


- Je mi krásných čtrnáct let a vypadám snad jen o málo starší. Je úžasné vědět, že na tolik budu vypadat i za pár desítek let.


Co bylo jedinečné na vašem dětství?
(Což znamená: Jak jste strávili své první roky; jaké byly vaše první motivace a postoje; kam jste chodil do školy; jaká byla vaše nejbližší rodina; jaká je vaše nejjasnější vzpomínka na dětství; chodil jste do střední školy; máte rodné město; měl jste stálé bydliště nebo se vaše rodina stěhovala; chodil jste na vysokou škol; utíkal jste z domova; hrál jste nějaké sporty; vytrvalo některé vaše dětské přátelství až do dospělosti?)


- Moje dětství nebylo nic moc. Nalezli mě ve Francii na prahu sirotčince a vychovali tak, aby se nade mnou rozplýval každý, kdo mě jen zahlédne. Různé plesy a jiné události té doby, kam jsem musela chodit, jsou však již většinou ztraceny v hlubinách mé mysli. Bylo mi právě osm let, když mě jedna neznámá dáma přenesla na institut. O několik dní později jsem byla adoptována a od té doby bylo mé dětství stejné, jako jiných dětí.


Jaký druh člověka jste?
(Znamená: decentní osoba; hlupák, jste populární; měl jste rodinu; jak jste si vydělával na živobytí; měl jste opravdové přátele; co vás udržovalo v žití ze dne na den; bude vás někdo postrádat?)


- Čím starší jsem, tím více zkušeností mám. Avšak na tuto otázku je pro mne stále trochu těžší odpovědět. Není pro mne velkým problémem přizpůsobit se nastálým skutečnostem, ale pokud chci, umím si vydupa to, co je v mém zájmu. Jsem jaká jsem a v budoucnu budu jiná.


Jaký byl váš první dotek s nadpřirozenem?
(Znamená: Kdy jste si uvědomil, že jste vysátý; věřil jste v okultní věci před Přijetím; kdy jste poprvé potkal upíra; bál jste se; věřil jste tomu co jste; čeho jste se nejvíc bál?)


- Já a nadpřirozeno jsme se potkali až tady na institutu. Prvním upírem, kterého jsem potkala byl můj Sir a to hned druhý den po mém příchodu.


Jak vás přijetí změnilo?
(Znamená: Jak vás dostal váš sir; bylo přijetí bolestivé; trápil vás hlad; bál jste se toho; vypadalo to jako opravdové; jste vděčný svému sirovi nebo jej chcete zabít za to, co vám provedl?)


- Přijímání pro mne nebylo zrovna procházka růžovou zahradou. Již pár dní předtím mě přepadla nervozita, ale přesto jsem věřila, že se nakonec druhého dne vyhrabu. Přijetí mě nijak extra nezměnilo, spíše ostatní se na mě dívají jinak.


Kdo byl váš sir a jak se k vám choval?
(Znamená: Co víte o svém sirovi; zneužíval vás; byl arogantní, hektický nebo otevřený; proč si myslíte, že si vás vybral; poznal jste vůbec někdy vašeho sira; jak dlouho jste zůstal se svým sirem; naučil vás vůbec něco; jak dlouho trvaly vaše učednická léta; kde jste pobýval; kam jste chodil; potkával jste jiné upíry v tomto období; posuzoval jste upíry obecně svým názorem nebo názorem vašeho sira; kdy vás naučil tradice?)


- Můj Sir je Christian Nior Giovanni Madden, jehož pokládám za svůj vzor. Znám ho již od svého druhého dne zde na institutu a myslím, že po celou dobu se ke mně choval jako ke své budoucí dceři. Avšak i přesto o něm nevím o mnoho více, než ostatní.


Byl jste představen vládci?
(Znamená: Přivítal vás vládce; zdráhal se vás přijmout; musel být podplacen nebo vydírán; měl váš sir svolení, aby vás vytvořil; jste na útěku před vládcem; co si myslíte, že si vládce o vás myslí?)


- Barona jsem poznala osobně až na přijímání. Můj sir samozřejmě jeho svolení měl.


Jak jste se potkal s ostatními ve vašem spolku?
(Znamená: Byli jste svedeni dohromady náhodou nebo úmyslem; patříte všichni k jedné sektě; dali jste se dohromady kvůli nějakému účelu či postoji; jak dlouho jste spolu byli ve městě; znal jste některého z nich ještě před Přijetím; spolupracují vaši sirové nebo jsou to rivalové; co drží váš spolek pohromadě, když začínají být věci zlé?)


- S většinou upírů jsem se setkala na pozemcích institutu ještě v době, kdy jsem byla člověkem. Avšak ještě stále jsou tu někteří, s kterými jsem neměla tu čest.


Kde je váš úkryt?
(Znamená: Kde se skrýváte přes den; máte vůbec nějaký stálý domov; zdržujete se na místě, které jste obývali za vašeho smrtelného života; skrýváte se v nějaké opuštěné budově; máte někoho, kdo by vás během dne chránil?)


- Stavím si svůj dům, takže nyní žiji v jeho podzemí, které je již postaveno. Až bude dostavěn kompletně, možná se přestěhuji do některého z pater.


Udržujete si nějaké spojení k vašemu smrtelnému životu?
(Znamená: Předpokládá se o vás, že jste mrtví; dohlížíte z povzdálí na své příbuzné a přátele; předstíráte, že jste stále naživu; opustil jste svou smrtelnou existenci úplně?)


- Spojení stále udržuji se svou rodinou a hrstkou nejbližších přátel. Vzhledem k tomu, že všichni žijí zde na institutu, nemají problém přijmout, že již nejsem smrtelná.


Jaká je vaše oblast pro krmení?
(Znamená: Na kom se živíte a kde; máte nějaké teritorium, o kterém si myslíte, že je výhradně vaše; používá vaši loveckou půdu ještě někdo jiný; soutěžíte (bojujete) s ostatními; jaké jsou vaše kořisti; zabíjíte, když se krmíte; máte nějaké stádečko; zneužíváte (pohlavně - asi) své oběti; urážíte je; útočíte na ně na ulicích; přicházejí sami k vám?)


- Nemám žádné své teritorium. Pokud mám hlad a potkám pro mne vhodnou osobu, prostě využiju momentu překvapení a zakousnu se do ní. Tyto osoby však nezabíjím, maximálně skončí v mdlobách.


Co vás motivuje?
(Znamená: Vyhledáváte nepřátele k pomstě; toužíte po tom, vrátit se do smrtelného života; máte nějaké ambice ve upíří společnosti; pokud byste chtěli ve světě něčeho dosáhnout, co by to bylo?)


- Nějaké ambice jistě mám. Avšak jsem mladá a na jejich dosažení mám času dost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama