Lady Clea Lancaster z Dover [Spectabilis]

8. listopadu 2011 v 17:58 | Bartemius Giovanni |  Naše Společenství
Ventrue


Rozená upírka


Camarilla
Jsem rozená... Dcera svých rodičů, a že na mě mohou býti hrdí.
Vychovali mě v Anglii, na panství Windsorů. Ale svým způsobem jsem vlastně byla vždy tatínkova holčička.
Ian mě rozmazlil a Lutien mě naučila vtipu a dobrému vychování. Obou si neuvěřitelně vážím. Vzali mne do Anaretu na studia, ale nevrátila jsem se s nimi poté do Anglie, nýbrž zůstala společně se svými sourozenci. Nic jiného nemohu dodat...
Jsem rodná upírka z klanu Ventrue a nemám si na co stěžovat.
Jsem sama sebou.


Disciplíny
Otevřeno, zavřeno v závislosti na hodnostiStupeń
DominanceOtevřeno1
FortitudaZavřeno
PresenceZavřeno
Dotazník - Tvorba charakteru:

Jak jste starý? Tato otázka může obsahovat podotázky: Kdy jste se narodil? Jak jste byl starý, když jste prošel rituálem přijetí? Jak dlouho už existujete jako upír? Jak starý vypadáte? Jste dospělejší než se zdáte?

-Trochu nevhodná otázka pro dámu, ale budiž. Je mi 67 let. Narodila jsem se 4.4. 1944. Ale stále vypadám na věk kolem dvaceti, takže to není zas tak hrozné přiznat se k pravému věku. Jen to prostě nikdo netipuje na začátku.

Co bylo jedinečné na vašem dětství? Což znamená: Jak jste strávili své první roky; jaké byly vaše první motivace a postoje; kam jste chodil do školy; jaká byla vaše nejbližší rodina; jaká je vaše nejjasnější vzpomínka na dětství; chodil jste do střední školy; máte rodné město; měl jste stálé bydliště nebo se vaše rodina stěhovala; chodil jste na vysokou škol; utíkal jste z domova; hrál jste nějaké sporty; vytrvalo některé vaše dětské přátelství až do d ospělosti?

-Mé dětství bylo jako z pohádky. Vyrůstala jsem na hradě Windsor v Anglii a měla jsem všeho dostatek. Pozornosti rodičů, hraček. Ale žádné přátele z dětství. Kdo by se přátelil s dívkou ze šlechtického rodu. Určitě ne služebnictvo. Vše se změnilo, když jsem přišla na Istitut. Předtím mě vyučovali doma, soukromí učitelé, ale i rodiče se podíleli na mém vzdělání.

Jaký druh člověka jste? Znamená: decentní osoba; hlupák, jste populární; měl jste rodinu; jak jste si vydělával na živobytí; měl jste opravdové přátele; co vás udržovalo v žití ze dne na den; bude vás někdo postrádat?

-Jsem svá. Občas potrhlá, občas úzkoprsá. Ale přátelská, to mě naučili, když jsem byla doma. Postrádat mě snad někdo bude... Doufám.


Jaký byl váš první dotek s nadpřirozenem? Znamená: Kdy jste si uvědomil, že jste vysátý; věřil jste v okultní věci před Přijetím; kdy jste poprvé potkal upíra; bál jste se; věřil jste tomu co jste; čeho jste se nejvíc bál?

Jsem rozená, takže můj první dotek byl při narození.


Jak vás přijetí změnilo? Znamená: Jak vás dostal váš sir; bylo přijetí bolestivé; trápil vás hlad; bál jste se toho; vypadalo to jako opravdové; jste vděčný svému sirovi nebo jej chcete zabít za to, co vám provedl?

- Opět musím odkázat na předešlou odpověď


Kdo byl váš sir a jak se k vám choval? Znamená: Co víte o svém sirovi; zneužíval vás; byl arogantní, hektický nebo otevřený; proč si myslíte, že si vás vybral; poznal jste vůbec někdy vašeho sira; jak dlouho jste zůstal se svým sirem; naučil vás vůbec něco; jak dlouho trvaly vaše učednická léta; kde jste pobýval; kam jste chodil; potkával jste jiné upíry v tomto období; posuzoval jste upíry obecně svým názorem nebo názorem vašeho sira; kdy vás naučil tradice?

-Tradice mě naučil otec, když jsem byla malá. Nemohu dodat nic jiného.


Byl jste představen vládci? Znamená: Přivítal vás vládce; zdráhal se vás přijmout; musel být podplacen nebo vydírán; měl váš sir svolení, aby vás vytvořil; jste na útěku před vládcem; co si myslíte, že si vládce o vás myslí?

-Obávám se, že vládce mě nemá moc rád.


Jak jste se potkal s ostatními ve vašem spolku? Znamená: Byli jste svedeni dohromady náhodou nebo úmyslem; patříte všichni k jedné sektě; dali jste se dohromady kvůli nějakému účelu či postoji; jak dlouho jste spolu byli ve městě; znal jste některého z nich ještě před Přijetím; spolupracují vaši sirové nebo jsou to rivalové; co drží váš spolek pohromadě, když začínají být věci zlé?

-Ostatní jsem poznávám cestou po Anaretu.


Kde je váš úkryt? Znamená: Kde se skrýváte přes den; máte vůbec nějaký stálý domov; zdržujete se na místě, které jste obývali za vašeho smrtelného života; skrýváte se v nějaké opuštěné budově; máte někoho, kdo by vás během dne chránil?

-Mám dům, společný se svým bratrem a svou sestrou.


Udržujete si nějaké spojení k vašemu smrtelnému životu? Znamená: Předpokládá se o vás, že jste mrtví; dohlížíte z povzdálí na své příbuzné a přátele; předstíráte, že jste stále naživu; opustil jste svou smrtelnou existenci úplně?

-Jsem rozená, takže opět mohu jen říct, že toto se mě netýká.

Jaká je vaše oblast pro krmení? Znamená: Na kom se živíte a kde; máte nějaké teritorium, o kterém si myslíte, že je výhradně vaše; používá vaši loveckou půdu ještě někdo jiný; soutěžíte (bojujete) s ostatními; jaké jsou vaše kořisti; zabíjíte, když se krmíte; máte nějaké stádečko; zneužíváte (pohlavně - asi) své oběti; urážíte je; útočíte na ně na ulicích; přicházejí sami k vám?

-Žívím se ráda na mladých, můžích. Pohraju si, oslním je a poté... jsou moji...


Co vás motivuje? Znamená: Vyhledáváte nepřátele k pomstě; toužíte po tom, vrátit se do smrtelného života; máte nějaké ambice ve upíří společnosti; pokud byste chtěli ve světě něčeho dosáhnout, co by to bylo?

-Mám své ambice, ale nechám si je pro sebe. Jinak mi jde o to, abych nezklamala rodinu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Trixie Trixie | E-mail | 8. března 2013 v 22:50 | Reagovat

Vyzeráš byť celkom milá, nechýba ti niekedy ten obyčajný život človeka? byť ako ostatný? Asi ani nie však? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama